вверхвниз

Клавіатура Tiras K-LED16 на 16 індикаторів зон. 21-00021
- Готово до відправки
- Код: 21-00021
2 916 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Клавіатура Tiras K-LED16 на 16 індикаторів зон
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Клавіатура |
| Кількість зон / груп | 16 |
| Тип керування | Механічні кнопки |
| Живлення | 12 В |
| Струм споживання | 40 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 126 / 93 / 34 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 916 ₴







