вверхвниз

Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100Р 4x6 mm2 Absel 31-00058
- Готово до відправки
- Код: 31-00058
612 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100Р 4x6 mm2 Absel
| Бренд | Absel |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Кабельні вводи | 6х25 мм |
| Клеми | 4 полюса Ø 4.3 мм |
| Особливості | Вогнестійка |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | 105 / 105 / 56 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612 ₴



