вверхвниз

Джерело безперебійного живлення ДБЖ-24-5 Електронмаш 13-00022
- Готово до відправки
- Код: 13-00022
7 620 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Джерело безперебійного живлення ИБП-24-5 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | ДБЖ |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 362 / 260 / 82 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 620 ₴


