вверхвниз

Відеореєстратор DS-7632NI-I2 Hikvision 847
- Готово до відправки
- Код: 847
18 810 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Сповіщувач пожежний ручний адресний «ИПР-А» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Сповіщувач |
| Тип сповіщувача | Адресний,Димовий |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 85 / 85 / 48 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 810 ₴


