Кнопка керування протипожежною автоматикою Омега КА01-Ж
| Бренд | Омега |
| Тип пристрою | Кнопка керування |
| Живлення | 12 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Робоча температура | -35 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 86 / 89.5 / 53 мм |
| Вага | 160 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Кнопка керування протипожежною автоматикою Омега КА01-Ж
Кнопка керування автоматикою Омега КА01-Ж – це прилад системи пожежної безпеки для управління автоматикою в ручному режимі. Призначена для функціонування в лініях змінного або постійного струму з активно-індуктивним навантаженням.
Застосування
Кнопки керування автоматикою призначені для керування електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення (системи охоронної, пожежної сигналізації тощо). Використовується в різних автоматизованих системах, таких як системи керування газовими установками, де потрібен ручний запуск або зупинка процесів.
Ключові властивості
* Кнопка керування автоматикою для керування електричними або електронними пристроями на об'єктах будь-якого призначення.
* Кнопки для управління автоматикою можуть отримувати живлення від основного джерела зі змінною напругою 220В, частотою 50 Гц або резервного від акумулятора 12 В, ємністю 7 А / г. Струм, споживаний кнопкою в черговому режимі – 0.2 А, в робочому – від 5 до 7 А.
* Призначена для установки в приміщенні.
* Кнопка виготовлена в пластиковому корпусі з кришкою, основою та днищем. Для запобігання несанкціонованого доступу кришка кнопки може бути оснащена знімним захисним склом.
* Ступінь захисту відповідає IP30.
* Робоча температура при -30°C~+55°C, що дозволяє використовувати її в будь-якому кліматі.
* Розміри: 86 / 89.5 / 53 мм.
* Вага: 160 г.