
Вказівник світловий ОС-6.8 (12/24V) "Пожежа" Tiras 14-00052
- Готово до відправки
- Код: 14-00052
972 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Покажчик світловий ОС-6.8 (12/24V) "Пожежа" Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | 9-28 В |
| Струм споживання | 35 мА |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP21C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴

