ППКП Тірас-16.128П
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | ППКП |
| Кількість зон / груп | 16 (128) |
| Живлення | 220 В (-15%,+10%), 50±1 Гц |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 330 / 410 / 95 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару ППКП Тірас-16.128П
- 16 шлейфів сигналізації з можливістю розширення до 128;
- 3 алгоритми верифікації спрацювання сповіщувачів;
- Вбудовані релейні виходи «оповіщення», «пожежа», «несправність» та два додаткових програмованих реле;
- Підключення двох модулів релейних ліній МРЛ;
- Підключення комунікатору МЦА чи МЦА-GSM для передавання інформації на ПЦС;
- Системна шина RS-485 для розширення системи (до 32 пристроїв в системі);
- Вбудований універсальний вхід та вхід контролю зовнішнього джерела живлення;
- Вбудований блок живлення та місце під АКБ 18 А*год.