Опис товару
ППКП Тірас-16П
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | ППКП |
| Кількість зон / груп | 16 |
| Живлення | 220 В (-15%,+10%), 50±1 Гц |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 330 / 410 / 85 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 768 ₴



