Блок живлення БЖ 2415 Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Вихідна напруга | 21-30 В |
| Живлення | 187-242 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP30 |
| Робоча температура | -5 °С +40 °С |
| Розміри | 220 / 345 / 85 мм |
| Вага | 3 |
Опис товару Блок живлення БЖ 2415 Tiras
Блок живлення Tiras БЖ2415 з номінальною напругою 24 В та максимальним струмом навантаження 3 А. Відповідає ДСТУ EN50131.
Застосування
БЖ2415 використовується для живлення компонентів пожежної сигналізації, пожежогасіння та оповіщення з робочою напругою 24 В.
Ключові властивості
* Номінальна напруга 24 В, максимальний вихідний струм 1.5 А.
* Резервне живлення забезпечується акумуляторною батареєю ємністю 7 або 9 А*год – не входить до комплекту поставки.
* БЖ захищений від перевантаження, перегріву, короткого замикання, акумуляторна батарея – від глибокого розряду.
* Сигнальні виходи для передавання сигналів несправності.
* Контроль заземлення.
* БЖ2415 розроблений у відповідності до стандарту EN54-4.
* Металевий корпус захищений тампером на виявлення втручання в корпус.