Адаптер NeoBox Pro Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Адаптер |
| Підтримка мобільного застосунку | NeoLight |
| Відчинення воріт | Так |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 15 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 110 / 80 / 25 мм |
| Вага | 85 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Адаптер NeoBox Pro Neolight
IP-адаптер Neolight NeoBox Pro для організації віддаленого доступу до смартфона з відеодомофона або відеопанелі.
Застосування
До NeoBox Pro можна підключити будь-який відеодомофон чи відеопанель, підв'язати його через Wi-Fi або LAN-порт до застосунку NeoLight на смартфоні та отримати повноцінну Wi-Fi домофонну систему з віддаленим доступом через телефон, яка може додзвонюватись на телефон та використовувати всі функції мобільного застосунку NeoLight.
Ключові властивості та можливості
* Сумісність з відеодомофонами та відеопанелями, що підтримують формати AHD/TVI/CVI/CVBS, будь-яких виробників. Можливість підключення 2 панелей / 2 домофонів (або 3 домофонів Neolight через інтерком).
* Підтримка карт пам'яті до 128 Гб (слід придбати окремо) для запису відео з 1 каналу.
* Віддалене керування підключеним відеодомофоном або відеопанеллю через мобільний застосунок на смартфоні, що має такі функції:
* відеодзвінок від відвідувача;
* підтримка push повідомлень про вхідні дзвінки (можливо вимкнути у налаштуваннях телефону);
* повідомлення про пропущені виклики із зазначенням дати, часу та фото відвідувача;
* спілкування з відвідувачем, керування замком та воротами;
* запис фото/відео з панелі виклику на смартфон;
* запис відео за рухом (функція відеореєстратора) на microSD карту (купується окремо);
* перегляд записаного відео на карті microSD;
* перегляд панелей виклику в режимі очікування (без отримання вхідного дзвінка);
* перемикання роздільної здатності SD/HD при поганому зв'язку;
* двонаправлений аудіозв'язок.