Відеодомофон TETTA Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність екрану | 480х272 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 116 / 171 / 17 мм |
| Вага | 260 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон TETTA Neolight
Neolight TETTA - це відеодомофон із підтримкою 2 викличних панелей та 2 відеокамер. Домофон має роздільну здатність 480 х 272 пікселів, розмір екрану 4.3 дюйми. Для керування обладнано сенсорними кнопками. У темний час доби кнопки підсвічуються при натисканні або виклику.
Neolight TETTA забезпечує зручний та захищений доступ до квартир, приватних будинків, офісних або інших приміщень. Домофон Neolight TETTA можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight та інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.
Особливості моделі:
Дисплей 4.3"
Роздільна здатність дисплея 480 х 272
Метод роботи Сенсорні кнопки з підсвічуванням
Тип сигналу працює з системами VIZIT, CYFRAL і т.п., однак коректне підключення залежить від виду адаптера і версії прошивки домофона
Підключення 2 викличні панелі / 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона (опція); 1 виклична панель + 1 відеокамера / 1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона (опція)
Особливості Управління воротами: необхідний адаптер NL-GT01; Ультратонкий корпус, вбудований блок живлення, "реалтон" мелодії в форматі mp3, підсвічування сенсорних кнопок
Живлення 220В AC
Монтаж настінний
Розміри 116 х 171 х 17 мм