Відеодомофон KAPPA+ HD BLACK Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Так |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 188 / 136 / 22 мм |
| Вага | 422 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон KAPPA+ HD BLACK Neolight
Neolight Kappa+HD - оновлена та вдосконалена модель відеодомофону Kappa+: новий, потужніший процесор, підтримка Full HD роздільна здатність високої чіткості (1080р) від панелі/камери, одночасний запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к/сек та роздільною здатністю до 1920х1080. Можливість одночасного підключення Full HD панелі/камери та багатоквартирної панелі старого зразка. Рекомендовано використовувати з панеллю виклику Neolight Prime HD для отримання найкращої картинки. Відеодомофон Neolight Kappa+HD оснащений кольоровим 7-дюймовим TFT LCD дисплеєм 1024 х 600. Записує відео та аудіо по одному з каналів (підключена викликова панель або камера), доступний запис на вимогу (натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем), розкладу або спрацьовування детектора руху. Зняті дані зберігаються на вбудованій пам'яті (мінімум 64 зображення) або на зовнішній карті пам'яті microSD, ємністю до 128Гб. Корпус монітора оснащений сенсорним керуванням: "відкрити замок", "відповідь", "перегляд камер" і т. д. гучним зв'язком та режимом «Аудіоняня». Монітор здатний працювати з 4 відеопристроями в різній комбінації: 2 (1) визовні панелі та 2 (3) відеокамери, а також 3 додаткові відеодомофони. Пристрій виконаний у пластиковому корпусі білого кольору. Воно добре зарекомендувало себе у роботі при температурі від 0°С до 40°C та вологості повітря до 95%. Відеодомофон підключається відразу до мережі 220 В без необхідності монтувати окремий блок живлення.