вверхвниз

Відеодомофон KAPPA+ HD WHITE Neolight 82-00009
- Готово до відправки
- Код: 82-00009
5 640 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон KAPPA+ HD WHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Так |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 188 / 136 / 22 мм |
| Вага | 422 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 640 ₴






