Відеодомофон KAPPA+ Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Відчинення воріт | Необхідний адаптер NL-GT01 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | Кнопка керування воротами |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 210 / 114 / 25 мм |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон KAPPA+ Neolight
Neolight KAPPA+ – це відеодомофон із підтримкою 2 викликних панелей та 2 відеокамер. Він має роздільну здатність 1024 х 600 пікселів, розмір екрану 7 дюймів.
Установка відеодомофону настінна, спосіб монтажу – накладний. Блок живлення та БУЗ – вбудовані. Живлення 220 від мережі змінного струму. Є слот для microSD карти до 32 Гб для зберігання фото, відео, мелодій для виклику та медіаплеєра.
Для управління домофоном обладнаний сенсорними кнопками. У темний час доби кнопки підсвічуються при натисканні або виклику. Відеодомофон має медійне сучасне меню з годинником та календарем. Графічний інтерфейс українською чи російською мовами.
За допомогою домофону можна здійснювати переговори з відвідувачем в активному режимі Hands-Free, відеоспостереження за територією біля дверей, дистанційно відкривати електрозамок і ворота, зберігати фото та записувати відео зі звуком по детекції руху, постійно, за викликом або вручну, слухати музику з картки пам'яті і багато іншого.