вверхвниз

Відеодомофон ALPHA HD WHITE Neolight (знятий з виробництва) 82-00003
- Готово до відправки
- Код: 82-00003
7 410 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон ALPHA HD WHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/576i |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Так |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 14.5 В DC (адаптер 220/15 В в комплекті) |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Режим «Не турбувати»,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 186 / 136 / 22 мм |
| Вага | 420 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 410 ₴







