Відеопанель MEGA/2 FHD BLACK Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Кількість абонентів | 2 |
| Відчинення воріт | Так |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Відімкнення замка | Реле |
| Живлення | DC 12 В |
| Особливості моделі | Підсвічування кнопок |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 154 / 55 / 18 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель MEGA/2 FHD BLACK Neolight
Елегантна виклична панель NeoLight MEGA/2 з кольоровою відеокамерою підходить до всіх відеодомофонів NeoLight, а також до інших моделей домофонів. Панель забезпечує хорошу якість картинки на моніторі розміром до 10 ".
Дана модель дозволяє підключити два незалежних відеодомофона до єдиної панелі. Додаткова можливість панелі: керування електроприводом воріт.
Панель має міцний металевий корпус і призначена для установки всередині приміщень і на вулиці, витримуючи діапазон температур від -30 до + 60 градусів Цельсія з класом захисту IP66. Сатинований метал корпусу несприйнятливий до відбитків пальців. Реалізована підсвічування кнопки виклику в режимі очікування, що допомагає швидко знайти панель в темряві.
В панелі встановлена відеокамера дозволом 1920x1080 (1080р). Також присутній світлодіодне підсвічування, що дає можливість камері бачити навіть у повній темряві. Панель має надширокий кут огляду 110 градусів.
Панель має автоматичну настройку посилення мікрофона і гучномовця, що дає можливість адаптувати гучність звуку під конкретні умови експлуатації - на галасливій вулиці, в під'їзді і т.д.
Основні