Відеопанель OPTIMA ID KEY FHD SILVER Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 154 / 55 / 18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель OPTIMA ID KEY FHD SILVER Neolight
Optima ID FHD Key - універсальна видеопанель, що поєднує в собі 3 пристрої: виклична панель домофонної системи, зчитувач безконтактних карт EM-Marine, а також сенсорну клавіатуру.
Відеопанель Optima ID Key FHD оснащена вбудованим зчитувачем карток доступу, здатного працювати як зчитувач з автономним контролером на 20 карт формату EM-Marine. При необхідності збільшити кількість карт доступу, є можливість підключити додатковий контролер до виходу Wiegand-26.
Також, панель забезпечена мультиформатної відеокамерою з дозволом Full HD (1080p) та може використовуватися як з аналоговими домофонами, так і з домофонами з підтримкою сигналу з роздільною здатністю Full HD.
Панель має міцний матовий металевий корпус і призначена для установки всередині приміщень і на вулиці, витримуючи діапазон температур від -30 до + 60 градусів Цельсія.
Особливості моделі:
Накладний тип внутрішньої установки і на вулиці;
Роздільна здатність: 1080р;
Кут огляду камери 110 °;
ІЧ-підсвічування до 3 м, невидима оку;
Вбудований зчитувач: автономний контролер до 20 карт формату EM-Marine з можливістю підключення додаткового контролера до виходу Wiegand-26;
Тип доступу: сенсорна кодова клавіатура/безконтактна картка EM-Marine;
Металевий корпус сріблястого кольору з полікарбонатною накладкою, стійкий до пошкоджень і забруднення;
Клас захисту IP66.