вверхвниз

Відеопанель SOLO IPW GRAPHITE Neolight 82-00062
- Готово до відправки
- Код: 82-00062
6 690 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель SOLO IPW GRAPHITE Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 131 / 47 / 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 690 ₴


