Відеопанель MEGA/4 FHD SILVER Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність запису | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Дальність підсвічування | 5 м |
| Кількість абонентів | 4 |
| Живлення | DC 12 В |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 154 / 55 / 18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель MEGA/4 FHD SILVER Neolight
Опис моделі NeoLight MEGA/4 FHD
\nNeoLight MEGA/4 FHD – це кольорова 2 Мп викликова панель на 4 абоненти, яка працює з аналоговими Full HD домофонами. За допомогою сучасного CMOS сенсора та відеокамери створюється чітке зображення з роздільною здатністю 1920x1080 (1080р). Фокус об'єктива постійний, кут огляду горизонталлю 110 градусів. У темний час доби включається ІЧ підсвічування дальністю до 5 метрів, а для зручності відвідувача, навколо кнопки виклику спалахує світлодіодне підсвічування. Просте підключення електрозамку здійснюється за допомогою вбудованого реле. Корпус панелі виготовлений з металу.
\n
Основне призначення NeoLight MEGA/4 FHD
\nПанель виклику NeoLight MEGA/4 FHD, що має атмосферний захист, призначена для використання зовні або всередині приміщень. Виклична панель NeoLight MEGA/4 FHD застосовується разом з відеодомофонами для проведення двосторонніх переговорів з відвідувачем, виклику одного з абонентів та трансляції відео в режимі реального часу на домофон. Призначена для встановлення біля під'їзду або тамбуру на 3-4 квартири, а також у приватних будинках біля воріт або хвіртки будинку на три-чотири сім'ї.