Комплект KAPPA HD KIT SILVER Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 800x480 |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Відчинення воріт | Так |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | Домофон: 210 / 116 / 25 мм, Панель: 131 / 47 /9 20 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект KAPPA HD KIT SILVER Neolight
ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОМПЛЕКТА KAPPA HD KIT:
- Роздільна здатність Full HD з високою чіткістю (1080р) - відеодомофон Kappa HD підтримує роздільну здатність вхідного сигналу до 1920 x 1080 як від панелі виклику, так і від камери з будь-якого каналу;
- Графічний інтерфейс на українській або російській мові;
- Автоматичне визначення роздільної здатності і типу сигналу по кожному з каналів;
- 4 відеовходи;
- живлення за допомогою вбудованого в корпус блока живлення 220В;
- вбудований БУЗ для управління замком (має обмеження за відстанню);
- мультиформатна професійна камера з роздільною здатністю 1920х1080 - роздільна здатність IP домофонії тепер доступна і в аналогових системах, але у порівнянні з IP, в аналогових Full HD системах Ви отримуєте значно кращу якість відео вночі, легкість підключення і налаштування, передачу зображення без затримок і невелику вартість;
- режим True Day/Night - чітка передача кольорів вдень і ідеальне чорно-біле зображення вночі завдяки вбудованому ІЧ-фільтру;
- режим DNR - цифрове пригнічення шуму, яке максимально мінімізує можливість появи шумів на зображенні в темний час доби, що підвищує інформативність і економить місце на micro SD карті при роботі з вбудованим в монітор детектором руху;
- Smart IR - тепер легко розпізнати обличчя людини, яка підійшла до панелі виклику в темряві, технологія Smart IR автоматично зменшує інтенсивність ІЧ-підсвітки панелі виклику при близькому розташуванні об'єкту і, таким чином, прибирає надлишкове освітлення з обличчя відвідувача;
- потужна ІЧ-підсвітка - ІЧ світлодіоди з розширеним спектральним діапазоном надають можливість відеопанелі Solo FHD "бачити" в темряві на відстані до 5 м.