Комплект NeoKIT HD+ SILVER Neolight
| Бренд | Neolight |
| Тип пристрою | Відеодомофон+панель виклику |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Інтерком | Так |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 відеокамери, 2 панелі виклику, 3 монітора |
| Роздільна здатність запису | 1024x600 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Відчинення воріт | Так |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | 186 / 136 / 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Комплект NeoKIT HD+ SILVER Neolight
ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОМПЛЕКТА NEOLIGHT NEOKIT HD+:
- роздільна здатність Full HD з високою чіткістю (1080р) - відеодомофон Omega+ HD підтримує роздільну здатність вхідного сигналу до 1920 x 1080 як від панелі виклику, так і від камери з будь-якого каналу;
- IPS матриця забезпечує покращену передачу кольору, чіткість зображення і широкий кут огляду;
- запис відео та аудіо зі швидкістю до 25 к/сек та роздільною здатністю до 1920х1080, як за детекцією руху, так і постійно або за розкладом, можливість регулювання чутливості детектора руху;
- графічний інтерфейс з можливістю вибору фону екрану, перегляду фото і відео, режимом "Фоторамка", "Автовідповідач" та "Аудіоняня" ;
- автоматичне визначення роздільної здатності і типу сигналу по кожному з каналів;
- підтримка карт пам'яті microSD;
- меню українською, російською та англійською мовами;
- мультиформатна професійна камера з роздільною здатністю 1920х1080 - роздільна здатність IP домофонії тепер доступна і в аналогових системах, але у порівнянні з IP, в аналогових Full HD системах Ви отримуєте значно кращу якість відео вночі, легкість підключення і налаштування, передачу зображення без затримок і невелику вартість;
- режим True Day/Night - чітка передача кольорів вдень і ідеальне чорно-біле зображення вночі завдяки вбудованому ІЧ-фільтру;
- режим DNR - цифрове пригнічення шуму, яке максимально мінімізує можливість появи шумів на зображенні в темний час доби, що підвищує інформативність і економить місце на micro SD карті при роботі з вбудованим в монітор детектором руху;
- Smart IR - тепер легко розпізнати обличчя людини, яка підійшла до панелі виклику в темряві, технологія Smart IR автоматично зменшує інтенсивність ІЧ-підсвітки панелі виклику при близькому розташуванні об'єкту і, таким чином, прибирає надлишкове освітлення з обличчя відвідувача;
- потужна ІЧ-підсвітка - ІЧ світлодіоди з розширеним спектральним діапазоном надають можливість відеопанелі Solo FHD "бачити" в темряві на відстані до 5 м.