Гучномовець настінний Vellez 6АС100ПН-2
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 250-10000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 130 / 220 / 80 мм |
| Вага | 0.85 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Гучномовець настінний Vellez 6АС100ПН-2
Гучномовець настінний Vellez 6АС100ПН-2 з номінальною шумовою потужністю 6 Вт/3 Вт, для внутрішнього встановлення. Номінальна вхідна напруга 100 В, діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц, чутливість 90 дБ, максимальний рівень звукового тиску 97 дБ.
Застосування
Застосовується у складі систем оповіщення будь-якого типу. Підходить для використання виключно всередині приміщень.
Ключові властивості
* Номінальна шумова потужність 6 Вт/3 Вт. Можливість дискретного регулювання потужності гучномовця.
* Номінальна вхідна напруга 100 В.
* Діапазон відтворюваних частот 250-10000 Гц.
* Чутливість 90 дБ.
* Максимальний рівень звукового тиску 97 дБ.
* Горизонтальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 155° / 2 кГц – 115° / 4 кГц – 100°.
* Вертикальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 155° / 2 кГц – 115° / 4 кГц – 100°.