Дверний WiFi дзвінок Light Vision VLC-DR10T(Tuya) White з ІЧ-датчиком руху
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | Відеодзвінок |
| Роздільна здатність камери | 0.3 Мп |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Тип відеосигналу | IP |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | WiFi |
| Живлення | Панель виклику: DC 4.5 В (3 батареї AA/LR6), дзвінок: DC 4.5 В (3 батареї AA/LR6) |
| Особливості моделі | Вбудований PIR-детектор |
| Підключення | Бездротове |
| Клас захисту | IP45 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Панель виклику 50.7 / 126.1 /19.5 мм, дзвінок 77.3 / 77.9 / 29 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Дверний WiFi дзвінок Light Vision VLC-DR10T(Tuya) White з ІЧ-датчиком руху
Дверний дзвінок з фото- і відеофіксацією Light Vision VLC-DR10T, працює через WiFi із застосунком TuyaSmart. Автономна робота від 6 батарей типу AA/LR6 – до комплекту не входять, купуються окремо.
Принцип роботи
Панель виклику надсилає сповіщення та фото/відеознімок у попередньо встановлений застосунок TuyaSmart, коли виявляє рух перед дверима або коли відвідувач натискає кнопку дверного дзвінка. Також пролунатиме сигнал дзвінка, щоб ви знали, що хтось є за дверима.
Ключові властивості та можливості
* Робота через WiFi (2.4 ГГц) із застосунком TuyaSmart.
* Дальність зв'язку до 80 м на відкритому просторі.
* Вбудований PIR-детектор з імунітетом від тварин, кут огляду PIR-детектора 60°.
* Робоча частота 433 МГц.
* HD-камера з кутом огляду 60°.
* ІЧ-підсвічування.
* Можливість вибору мелодії, налаштування гучності дзвінка.
* Повністю автономна робота – живлення від 6 батарей типу AA/LR6 (3 батареї для панелі виклику, 3 батареї для дзвінка). Батареї до комплекту постачання не входять, слід придбати окремо.
* Низьке енергоспоживання.
* Клас захисту IP45.