вверхвниз

Відеопанель ML-15HR GRAY Slinex 83-00046
- Готово до відправки
- Код: 83-00046
2 250 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеопанель 800TVL Slinex ML-15HR Gray
| Бренд | Slinex |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 800 ТВЛ |
| Камера | 1/3" CMOS |
| Кути огляду | 65° |
| Тип підсвічування | LED,ІЧ |
| Дальність підсвічування | 1.5 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Відімкнення замка | Нормально-відімкнені контакти (суха пара) |
| Живлення | +12В (від монітору) |
| Потужність споживання | 300 мА (4 Вт) |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Металевий сплав |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 54 / 134 / 40 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴


