Зчитувач Mifare Dahua DHI-ASR2100A водонепроникний
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Антисаботаж | Підтримує |
| Тип карт | Mifare |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Інтерфейси зв'язку | RS485,Wiegand |
| Метод роботи | карта |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Живлення | 12В 0.5A DC |
| Потужність споживання | 1.7 Вт |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 123 × 86 × 15 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Зчитувач Mifare Dahua DHI-ASR2100A водонепроникний
Зчитувач карток та брелоків стандарту Mifare Dahua DHI-ASR2100A. Дальність зчитування до 5 см. Вуличний водонепроникний зчитувач, ступінь захисту IP66.
Застосування
Зчитувач карток є ключовою частиною системи контролю доступу. Він підтримує розблокування за допомогою картки та надсилає інформацію на контролер доступу для верифікації. Підходить для промислових зон, офісних будівель, шкіл, фабрик, стадіонів, центральних ділових районів, житлових районів, державних установ тощо.
Ключові властивості
* Зчитує безконтактні IC-картки/брелоки стандарту Mifare 13.56 МГц.
* Дальність зчитування становить до 5 см.
* Підтримує зв'язок RS485 та Wiegand для підключення до контролера.
* Світлова та звукова індикація роботи.
* Має вбудований тампер проти спроби злому.
* Вбудована функція watchdog для виявлення некоректної роботи та автоматичного відновлення.
* Живлення 12 В 0.5 А постійного струму, низьке енергоспоживання (в режимі очікування ≤ 0.9 Вт, в робочому режимі ≤1.7 Вт).
* Всі порти підключення мають захист від перевантаження за струмом та перенапруги.
* Монтаж накладний.
* Корпус з пластику та акрилова панель, водонепроникний, з класом захисту IP66 – підходить для внутрішнього та зовнішнього встановлення.