вверхвниз

Зчитувач Mifare Dahua DHI-ASR1200E водонепроникний 00-00000306
- Готово до відправки
- Код: 00-00000306
1 125 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Зчитувач Mifare Dahua DHI-ASR1200E водонепроникний
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Зчитувач |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Тип карт | Mifare |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Процесор | 8 bit |
| Інтерфейси зв'язку | RS485,Wiegand |
| Метод роботи | Тонкий водонепроникний RFID-зчитувач |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Живлення | DC 9-15 В |
| Потужність споживання | 100 мА |
| Струм споживання | 100 мА |
| Індикація | Звукова,Світлова |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 96 x 43 x 17 мм |
| Вага | 100 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴








