Комутаційний бокс DH-PFA120 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Кріплення | M20 (G1/2") |
| Навантаження | 7 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40ºC ~ + 60ºC |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | 115 x 60 x 38.8 мм |
| Вага | 0.53 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комутаційний бокс DH-PFA120 Dahua
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: IPC-PDBW5831/82041-B360, SD8A845QA-HNF/SD8A440-HNF-PA/SD8A840XA-HNP-WP, SD60430U-HNI, SD60230U-HNI, SD60225U-HNI, SD6AE433XA-HNR, серія SD6AL2, серії SD5043/SD5023, SD50225U-HNI, SD40212T-HN-S2, серії SD6CE/SD5A/SD49, SDT7C424-4F-ZBZJ-APV-0400, SD1A203T-GN, SD1A404XB-GNR, SD1A404XB-GNRTPC-SD2221, серія SD6C34, серії TPC-SD5641/TPC-SD5441. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри 115 x 60 x 38.8 мм, вага 530 г.
DH-PFA120 – алюмінієва розподільна коробка, призначена для герметичного монтажу деяких відеокамер та кронштейнів Dahua. Здебільшого передбачає настінне розміщення. Прикріплюється до поверхні, з можливістю виведення дротів через тильний отвір. Частину кабелю та додаткові аксесуари можна розмістити безпосередньо у корпусі. Відповідні кріплення встановлюються поверх комутаційного боксу і прикручуються шурупами. На з'єднанні є герметик гумовий, який забезпечує водостійкість. Правильно зібрана конструкція повністю водонепроникна і має вигляд цілісної системи. Зокрема це може бути камера на перехіднику. DH-PFA120 вільно вправляється із навантаженням у 7 кілограм.