вверхвниз

Комутаційний бокс DH-PFA121 Dahua 00-00000119
- Готово до відправки
- Код: 00-00000119
765 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутаційний бокс DH-PFA121 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HFW4100 / 4120/4200/4220/4221/4300 / 4421E, HFW5100 / 5200 / 5300E (-Z / VF), HFW8301E (-Z), HFW5121 |
| Кріплення | G 3/4" |
| Навантаження | 3 кг |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 134x133x56 мм |
| Вага | 540г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴


