вверхвниз

Адаптер DH-PFA102 Dahua 99-00000701
- Готово до відправки
- Код: 99-00000701
351 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Адаптер DH-PFA102 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Адаптер монтажний |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD42116 / 212I-HC, SD42212T-HN |
| Кріплення | G1 1/2'' |
| Навантаження | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ф169x37 мм |
| Вага | 250г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴


