Адаптер DH-PFA107 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Адаптер монтажний |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | SD12200T-GN (W), SD12203T-GN (W), SD1A200T-GN (W), SD1A203T-GN (W) |
| Навантаження | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ф 134x84 мм |
| Вага | 290г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Адаптер DH-PFA107 Dahua
Адаптер для настінного монтажу відеокамери. Сумісний з камерами: SD12200T-GN (W), SD12203T-GN (W), SD1A200T-GN (W), SD1A203T-GN (W). Максимальне навантаження 1 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф 134x84 мм, вага 290 г.
DH-PFA107 – монтажний підвісний адаптер, призначений спеціально для кріплення відеокамер Dahua. Повністю сумісний із кількома купольними серіями. Дає можливість розміщувати камери у різних варіаціях та площинах. Представляє собою алюмінієвий перехідник з поверхнею для пристрою, а також кріпильним елементом, що підходить до кронштейнів. З його допомогою, камери стельові можна встановлювати на стінах і колонах, або навпаки, повертати від стелі горизонтально. Властивості матеріалу роблять його нечутливим до спеки та холоду. Нерідко застосовується на вулиці. Додатково забезпечує захист відеообладнання від прямого контакту з вологою. Гранична вага, на яку розрахована конструкція – 1 кілограм. За кольором збігається із фірмовим білим покриттям камер.