Комутаційний бокс DH-PFA130-E Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231 |
| Кріплення | G 3/4" |
| Навантаження | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Розміри | Ф124x41 мм |
| Вага | 350г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комутаційний бокс DH-PFA130-E Dahua
Комутаційний бокс водонепронекний для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф124x41 мм, вага 350 г.
Комутаційний бокс Dahua серії DH-PFA130-E відрізняється від багатьох інших моделей водонепроникними властивостями. Це найкращий спосіб захистити і камеру, і її проводку. Легка алюмінієва коробка має виходи для монтажу та прокладання кабелю. З усіх інших сторін бокс щільно закритий. Алюміній стримує більшість впливів ззовні, включаючи удари, запилення та вологу. DH-PFA130-E не лякає затоплення згори, активація протипожежних систем, дощ на вулиці та інші фактори. Внутрішня порожнина розподільника залишається сухою. При невеликій вазі конструкції 350 грам, кронштейн витримує до 3 кілограм зовнішньої ваги. Сумісний з багатьма відеокамерами фірми, роблячи їх установку значно простіше і надійніше.