
Комутаційний бокс DH-PFA138 Dahua 99-00007564
- Готово до відправки
- Код: 99-00007564
945 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутаційний бокс DH-PFA138 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Кріплення | G 3/4" |
| Навантаження | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоча температура | -40ºC~+60ºC |
| Розміри | Φ161x37 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴

