Комутаційний бокс DH-PFA13A-E Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HDW2: HDW1000, HDW1100 HDW1200, HDW1220, HDW1230, HDW1400, HDW1500, HDW2241, HDW2401, HDW2501M та ін |
| Кріплення | G 3/4" |
| Навантаження | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ф96.7x37 мм |
| Вага | 170 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Комутаційний бокс DH-PFA13A-E Dahua
Комутаційний бокс для монтажу відеокамери та розміщення кабелів. Сумісний з камерами: HDW2: HDW1000, HDW1100 HDW1200, HDW1220, HDW1230, HDW1400, HDW1500, HDW2241, HDW2401, HDW2501M, HDW4231, HDW4431M, T2A21. Максимальне навантаження 3 кг. Матеріал: алюміній, розміри Ф96.7x37 мм, вага 170 г.
Монтаж відеокамери передбачає здійснення проводки, а іноді і встановлення додаткових аксесуарів, що покращують роботу. Найкраще поміщати їх у розподільну коробку, що виступає кронштейном. Серед таких – DH-PFA13A-E. Головна перевага цього комутаційного боксу полягає у його водонепроникності. Установка можлива як у будівлях, так і у вуличних умовах, де обладнання піддається опадам та потраплянню пилу. 170-грамовий алюмінієвий корпус надійно закритий. Розташувавшись на рівній поверхні, він захищає прокладені всередині кабелі від води, бруду і навіть від актів вандалізму. Крім цього, DH-PFA-13A-E естетично вирішує питання із зайвими дротами. Є сумісність з багатьма камерами Dahua.