вверхвниз

Комутаційний бокс Dahua DH-PFA13G 99-00003083
- Готово до відправки
- Код: 99-00003083
428 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Комутаційний бокс Dahua DH-PFA13G
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HAC-D1A21/41/51, HAC-HDW1209TLQ-(A)-LED, HAC-HDW1230SL, HAC-HDW1500/1400/1200TLMQ-(A), HAC-HDW1500/1400/1200TRQ-(A), HAC-HDW1500/1400/1209/1200TQ, HAC-HDW1500TLQ-A, HAC-HDW1509/1409/1239TL-LED, HAC-HDW1801/1400/1200/1230/1800TL-A, HAC-HDW2501TLMQ-A, HAC-HDW2501TQ-A, IPC-D1B20-L, IPC-D1B40/20 |
| Кріплення | G1 1/2'' |
| Навантаження | 2 кг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Ø 111.6 / 36 мм |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴



