вверхвниз

Кронштейн DH-PFA151 Dahua 10000001174
- Готово до відправки
- Код: 10000001174
1 080 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Кронштейн DH-PFA151 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Навантаження | 10 кг |
| Матеріал корпусу | SECC |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 243x170x138 мм |
| Вага | 1700р |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴


