
Відеокамера DH-HAC-HFW1500DP Dahua 5MP f=6mm 99-00005700
- Готово до відправки
- Код: 99-00005700
2 925 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW1500DP Dahua 5Mp f=6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Ідентифікація об'єкта | 12 м |
| Кути огляду | Г: 57°, В: 30°, Д: 65° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Мп; 4Мп; 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0- 360 °, нахил: 0 ° - 87 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Відстань фокусування | 3.1 м |
| Виявлення об'єкта | 120 м |
| Спостереження за об'єктом | 48 м |
| Розпізнавання об'єкта | 24 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 242 × 91 × 91 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴

