вверхвниз

Відеокамера DH-HAC-HFW1231CMP Dahua 2MP f=2.8mm 99-00004980
- Готово до відправки
- Код: 99-00004980
2 205 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW1231CMP Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Кути огляду | Г:107°, В: 56°, Д: 127° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Виявлення об'єкта | 44 м |
| Спостереження за об'єктом | 18 м |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | Ф70х167 мм |
| Вага | 330 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴


