
Відеокамера DH-HAC-EW2501P Dahua 5MP f=1.4mm 99-00000248
- Готово до відправки
- Код: 99-00000248
5 400 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-EW2501P Dahua 5Mp f=1.4mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Ідентифікація об'єкта | 3 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Кути огляду | Г: 180°, В:180° |
| Зовнішній вигляд | Fisheye |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 1.4 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/4 - 1/100,000с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну / ч / б |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2592x1944) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M (1 ~ 20к / с) / 4M (1-25 к / с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канальний BNC відео вихід високої чіткості |
| Відстань фокусування | 200 мм |
| Виявлення об'єкта | 28 м |
| Спостереження за об'єктом | 12 м |
| Розпізнавання об'єкта | 6 м |
| WDR | 120 дБ |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 7.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | алюміній + пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | Ф 126 х 41 мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴

