вверхвниз

Відеокамера DH-HAC-HDW3200GP Dahua 2MP f=2.8mm 99-00003464
- Готово до відправки
- Код: 99-00003464
1 935 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW3200GP Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Кути огляду | Г: 101°; В: 54°; Д: 119° |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25-1/100,000с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с, 720 р 25/50 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 38 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф 62 х 62 мм |
| Вага | 170 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935 ₴


