
Відеокамера DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A Dahua 2MP f=3.6mm 99-00006104
- Готово до відправки
- Код: 99-00006104
2 520 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW1231TMP-I8-A Dahua 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кути огляду | Г: 107°; В: 56°; Д: 127° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.002 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.7 м |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Розміри | 241 × 91 × 91 мм |
| Вага | 650 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴

