вверхвниз

Відеокамера DH-HAC-T2A51P Dahua 5Mp f=2.8mm 99-00003842
- Готово до відправки
- Код: 99-00003842
1 710 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-T2A51P Dahua 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Відношення сигнал/шум | більше 65 дБ |
| Режим день/ніч | Ік-фільтр |
| Кути огляду | Д: 125°, Г: 106°, В: 56° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 5Mп (2880 × 1620), 4Mп (2560 × 1440), 1080P (1920 × 1080), 960H |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Mп, 4Mп, 1080P 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | CVI / CVBS / AHD / TVI на вибір |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ф94 x 78 мм |
| Вага | 270 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 710 ₴


