вверхвниз

Відеокамера DH-HAC-HDW1500TP-Z-A Dahua 5MP f=2.7-12mm 99-00001825
- Готово до відправки
- Код: 99-00001825
3 938 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW1500TP-Z-A Dahua 5Mp f=2.7-12mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Ідентифікація об'єкта | 7 - 20 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Кути огляду | Г: 98°-34° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.8 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2592x1944); 4МП (2560x1440); 960H (960x576) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 500 мм |
| Виявлення об'єкта | 68 - 198 м |
| Спостереження за об'єктом | 27 - 79 м |
| Розпізнавання об'єкта | 14 - 37 м |
| Керування фокусом | моторизований |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф122х104 мм |
| Вага | 570 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 938 ₴


