вверхвниз

Відеокамера DH-HAC-T1A11P Dahua 1MP f=2.8mm 99-00001240
- Готово до відправки
- Код: 99-00001240
765 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-HAC-T1A11P Dahua 1Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Кути огляду | Г: 93°, В: 48°, Д: 118° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.4 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Підтримка роздільної здатності | 1280x720 |
| Частота кадрів (головний потік) | 720P 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| Виявлення об'єкта | 51 м |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ф85x69 мм |
| Вага | 90 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴


