вверхвниз

IP-відеокамера 4MP Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S4 f=2.8mm 99-00003082
- Готово до відправки
- Код: 99-00003082
4 095 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
IP-відеокамера 4Mp Dahua DH-IPC-HDBW1431EP-S4 f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| ROM/RAM | 128/128 Mб |
| Режим день/ніч | Авто ІК фільтр (ICR) / колір / Ч / Б |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Виявлення руху | Підтримує |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 3 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2688 × 1520, 2560 × 1440, 2304 × 1296, 1080p, 720p, D, VGA |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 20 к / с, 2560 × 1440 25к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 65 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Виявлення об'єкта | 50 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 25 к / с, 704 × 480 20 к / с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4 / v6, QoS, UPnP, NTP, |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ф109.9 х 81 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 095 ₴







