вверхвниз

Відеокамера DH-IPC-HFW1230T1-ZS-S5 Dahua 2MP f=2.8-12mm 99-00003642
- Готово до відправки
- Код: 99-00003642
5 625 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HFW1230T1-ZS-S5 Dahua 2Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 5-13 м |
| ROM/RAM | 16/128 Mб |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Безпека | Шифрування відео, шифрування конфігурації; дайджест; WSSE; блокування аккаунту; журнали безпеки; ген |
| Кути огляду | 101°–33.5° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.5 |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25к / с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / нейтральний / вулична лампа / зовнішнє освітлення / ручний / кастомний |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Виявлення об'єкта | 48-131 м |
| Спостереження за об'єктом | 19-52 м |
| Розпізнавання об'єкта | 10-26 м |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (4 зони) |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 - 25к / c |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, Smart H.265 + / H.264 + |
| Сумісність | ONVIF (Profile S / Profile T), CGI, P2P, Genetec |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | мікро SD до 256Гб |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ -45 (10/100Base -T) |
| Метод зберігання | FTP, Micro SD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 32-6144 Kбит / с; H.265: 12-6400 Kбит / с |
| Мережеві протоколи | IPv4, IPv6, HTTP, HTTPS, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, NTP, Multicast |
| Кількість одночасних підключень | До 6 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 1.4 - 6.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | Ф91x244 мм |
| Вага | 430 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 625 ₴







