вверхвниз

Відеокамера DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 Dahua 4MP f=2.8-12mm 99-00002886
- Готово до відправки
- Код: 99-00002886
7 200 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 Dahua 4Mp f=2.8-12mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2688x1520) |
| Ідентифікація об'єкта | 6-20 м |
| ROM/RAM | 128|128 Мб |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Кути огляду | Г: 98°–31° В: 55°–18° Д: 116°–36° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.7 |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 20 к/с, 2560 × 1440 - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 355°, нахил: 0° - 78°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 66-200 м |
| Спостереження за об'єктом | 26-80 м |
| Розпізнавання об'єкта | 13-40 м |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | 4 зони |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Кількість потоків | 2 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 704 × 576 - 25 к/с |
| Відеокодек | H.265, H.264, H.264B, MJPEG |
| Сумісність | ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T), CGI, Milestone |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | Dahua Cloud, FTP, SFTP, Micro SD карта 256 Гб, NAS |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мережеві протоколи | HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/v6, QoS, UPnP, NTP, RT |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | 108.3 × Φ122 мм |
| Вага | 690 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴








