вверхвниз

Відеокамера DH-IPC-HD4140XP-3D Dahua 1.3MP f=2.8mm 99-00000042
- Готово до відправки
- Код: 99-00000042
27 900 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеокамера DH-IPC-HD4140XP-3D Dahua 1.3Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп (1280x960) |
| Ідентифікація об'єкта | 3,5 м |
| Тривожні входи/виходи | 1 / 1 |
| ROM/RAM | 512M / 128M |
| Відношення сигнал/шум | > 50дБ |
| Режим день/ніч | Електронний |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Керування потоком | CBR/VBR |
| Частота кадрів (додатковий 2-й потік) | 720р (1 ~ 25 к / с) |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, зміна сцени, відключення мережі, конфлікт IP-адрес, незаконний доступ, помилка збері |
| Кути огляду | H: 89 °; V: 64 ° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS x2 |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.003 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.2 |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Підтримка роздільної здатності | 1.3Мп (1280х960) / 720p (1280x720) / VGA (640x480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1.3M (1 ~ 25 к / с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 0,3 м |
| Виявлення об'єкта | 35 м |
| Спостереження за об'єктом | 14 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| ROI | Викл / Увімкнути (4 зони) |
| Керування фокусом | фіксована |
| Основні функції обробки | Приватний маски (4 зони) |
| Цифровий зум | 16x |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 4 |
| Частота кадрів (додатковий потік) | D1 (1-25 к / с) |
| Відеокодек | H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Локальне сховище | micro SD до 128Гб |
| PoE | Так |
| Підтримка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Інтерфейси передачі даних | 1 порт RS485 |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10 / 100Base-T) |
| Метод зберігання | NAS, Локальний ПК, Micro SD карта |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Відеобітрейт | H.264: 1280-6144 Кбіт / с, H.265: 512-3072 Кбіт / с |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP; ARP; RTSP; RTP; RTCP; UDP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; PPPoE; IPV4 / V6; QoS; UPnP |
| Кількість одночасних підключень | До 20 |
| Аудіокомпресія | G.711a / G.711Mu / AAC / G.726 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | DC 12В: 3,6 Вт, 4.6Вт (підрахунок людей вкл.); PoE: 4,2Вт, 5,3Вт (підрахунок людей вкл.) |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 162,1 х 76 х 37,8 мм |
| Вага | 0,3 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 900 ₴






