вверхвниз

Відеореєстратор DHI-NVR1104HS-S3/H Dahua 99-00003449
- Готово до відправки
- Код: 99-00003449
3 375 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR1104HS-S3/H Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 4 канали |
| Двостороння розмова | 1 HDMI, 1 VGA |
| Режим запису | Ручне, по тривозі, детекция руху, по таймеру |
| Мультиекранний режим | 1/4 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA 2.0 до 8 Тб |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP/5MP/4MP/3MP/1080P/720P/D1/CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (25к / с), 4-канали - 1080P (25к / с) |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Відеокодек | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Сумісність | ONVIF (profile T / profile S / profile G), CGI, SDK |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android | iOS |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Процесор | вбудований |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 порт (10/100 Мбіт / с) |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Живлення | DC12В, 1.5A |
| Потужність споживання | <10Вт |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 260x225x48мм |
| Вага | 810 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Операційна система | Linux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴






