вверхвниз

Відеореєстратор DHI-NVR1108HS-S3/H Dahua 99-00003451
- Готово до відправки
- Код: 99-00003451
4 050 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеореєстратор DHI-NVR1108HS-S3/H Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | NVR-відеореєстратор |
| Тип відеореєстратора | Мережевий |
| IP-камери | 8 каналів |
| Режим запису | Ручне, по тривозі, детекция руху, по таймеру |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Вхідний потік | 80 Мбіт/с |
| Підтримка роздільної здатності | 8MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P / D1 / CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (30к / с), 4-каналів - 1080P (30к / с) |
| Аудіоінтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Відеокодек | Smart H.265 + / Smart H.264 + / H.265 / H.264 |
| Сумісність | ONVIF(profile T/profile S/profile G),CGI,SDK |
| Відеовихід | HDMI | VGA |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Кількість жорстких дисків | 1 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Операційна система | Linux |
| Кількість каналів IP | 8 |
| Процесор | вбудований |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 порт (10/100 мбіт/с) |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, P2P |
| Аудіокомпресія | PCM/G711A/G711U/G726/AAC |
| Живлення | DC12В, 1.5A |
| Потужність споживання | 10 ВТ без HDD |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 260x225x48мм |
| Вага | 810 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 050 ₴







