Відеодомофон DHI-VTH5221D-S2 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Операційна система | Linux |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | Micro SD, макс 32Гб |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / g / n |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві протоколи | TCP / IP |
| Аудіокомпресія | Г.711 |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | Сенсорні кнопки управління |
| Тривожні входи | 6 провідних зон / 8 бездротових (433 MГц) |
| Живлення | 12 В |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Розміри | 215 / 140 / 21 мм |
| Вага | 800 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон DHI-VTH5221D-S2 Dahua
Dahua DHI-VTH5221D-S2 – це кольоровий IP-відеодомофон з вбудованим Wi-Fi модулем, який підтримує роботу мережевих відеопанелей і камер, в тому числі віддалено через смартфон або планшет. Також підтримуються відеодзвінки на інші домофони, які підключені до внутрішньої SIP мережі. Ethernet мережа через порт RJ45 (10M/100M) працює за протоколом TCP/IP, Wi-Fi мережа підтримує стандарти зв'язку IEEE802.11b/g/n. Відеосигнал піддається стисненню в стандарті H.264, а аудіосигнал - в стандарті G.711. Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним LCD-екраном. Для керування роботою і налаштуваннями застосовується головне екранне меню у вигляді зручного для користувача інтерфейсу. Можливе підключення до домофону мережевих панелей виклику і відеокамер. У режимі интеркому можна під'єднати ще кілька моніторів даної фірми або пристрій консьєржа. Це дасть можливість підтримувати аудіозв'язок з цими пристроями.
Ключові властивості та можливості
* Dahua DHI-VTH5221D-S2 виготовлений спеціально для роботи з мережевими відеопанелями для декількох абонентів, камерами та іншими пристроями Dahua.
* Керування та налаштування параметрів виконується за допомогою зручного меню на сенсорному 7" моніторі.
* Розширення можливостей охоронної системи контролю доступу здійснюється за рахунок приєднання IP-камер і відеопанелей.
* Завдяки підтримці SIP-телефонії, можливий відеозв'язок з абонентами житлового будинку або комплексу. У режимі интеркому можна використовувати інші монітори, які зареєстровані у внутрішній мережі.
* Підтримка підключення 6 датчиків тривоги і 8 побутових сенсорів (433MHz). При спрацьовуванні детекторів тривоги відправляється повідомлення на смартфон господаря і проводиться запис інформації MicroSD-карту (купується окремо).
* Відчиняти вхідні двері можна віддалено за допомогою мобільного пристрою або безпосередньо з домофона.
* Користувач може самостійно виконати необхідні налаштування для більш зручної та комфортної експлуатації:
* увімкнути сигнал тривоги;
* відрегулювати яскравість, контрастність і кольоровість зображення, гучність розмови;
* вибрати електроживлення від зовнішнього джерела живлення або за технологією PoE.